Kiadó: Maxim Könyvkiadó
Műfaj: ifjúsági, krimi, romantikus
Terjedelem: 288 oldal
Freya Whitfield és Emily Rose már ötéves koruk óta elválaszthatatlanok.Tizenöt évesen sem állhat semmi kettejük közé, csak talán a fiúk és egy tévesen bejelentett gyerekrablás a szüleik részéről.Freya mindig is igazi kalandvágyó volt, és azóta végképp kockázatvállaló, hogy szerelembe esett a város leghírhedtebb rosszfiújával, így magával rángatja szabálykövető barátnőjét is, hogy pár napja szökjenek el együtt július negyedikére újdonsült szerelmével és annak bajos haverjával. Emily ugyan ódzkodik a kalandtól, de mindenképpen találkozni szeretne egy lengyel fiúval, akit az interneten ismert meg.Így tehát autós túrára indul a szedett-vedett csapat a Hudson mentén, hogy belekortyoljanak a nyárba, és megízleljék az első szerelem emlékét.De vajon mennyire teszi próbára a lányok barátságát a fiúk jelenléte? És milyen titkokat rejtenek a fiúk a kisbusz belsejében?Emilynek és Freyának mindenképpen fel kell nőniük a rájuk váró kalandokhoz.
Szaszkó Gabriella legújabb regénye, a Mezítláb nem lehet világgá menni a barátság és a szerelem esszenciáját vizsgálja. Freya és Emily az otthon fojtogató légkörének egy kisbuszba ülve fordítanak hátat - a város ügyeletes rosszfiúja és nem kevésbé bajkeverő barátja társaságában. A kirándulás egy ártatlan, nyári kalandnak indul, de vajon mi lesz a vége? Tartsatok velünk, és a turné végén kisorsolunk egy példányt az írónő legújabb regényéből!
Nyereményjáték
A nyereményjáték során nincs más dolgotok, mint az idézetek alapján felismerni, melyik Szaszkó Gabriella-könyvből idéztünk! A címét pedig írjátok be a Rafflecopter doboz megfelelő sorába!
(Figyelem! A megfejtéseket elküldés után nem áll módunkban javítani. A nyertesnek 72 órán belül válaszolnia kell a kiértesítő e-mailre, ellenkező esetben új nyertest sorsolunk. A kiadó csak magyarországi címre postáz.)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése