Kiadó: Kolibri
Fordító: Sárpátki Ádám
Műfaj: ismeretterjesztő könyv
Terjedelem: 80 oldal
Ünnepeld a világ és a kultúrák népviseletének sokszínűségét ezzel a csodálatosan illusztrált könyvvel! Barangold be a Föld minden kontinensét, és fedezd fel, milyen változatos hagyományokkal, ruhákkal rendelkeznek a különböző népek, az izgalmas kimonóktól kezdve a káprázatos flamencoruhán át a színpompás matyóhímzésig.
Tudd meg Chaaya Prabhat varázslatos rajzai által, hogyan öltözködik a világ!
Minden állomáson találtok egy-egy fotót népviseletekről, a te dolgod az, hogy kitaláld melyik kultúra/ország viseletét látod a képeken, majd a helyes megfejtést beírd a Rafflecopter doboz megfelelő rubrikájába!
(Figyelem! A megfejtéseket elküldés után nem áll módunkban javítani. A nyertesnek 72 órán belül válaszolnia kell a kiértesítő e-mailre, ellenkező esetben új nyertest sorsolunk. A kiadó csak magyarországi címre postáz.)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése